Košík je prázdný

mala kuze

Kdo jsem

Vítám Vás na těchto stránkách, jmenuji se Pavel Matouš a zabývám se výrobou koženého zboží. Vyrábím především aktovky, opasky, brašny, peněženky a další drobnou galanterii z kvalitních hovězinových kůží.

 

Kožené zboží vyrábím tradičními řemeslnými postupy, které kombinuji s novými technologickými metodami. Vznikají tak velmi kvalitní výrobky s důrazem na eleganci, dokonalou funkčnost a dlouhodobou životnost.

 

Vše začalo vystudováním Střední průmyslové školy kožařské ve Zlíně. Tam jsem nabral potřebné teoretické znalosti, nicméně až vstupem do praxe jsme začal získávat praktické řemeslné dovednosti. Pracoval jsem v různých dílnách v různých fázích výroby kožených výrobků a učil se od zkušenějších.

 

V roce 2009 jsem se rozhodl zúročit získané zkušenosti a založil svoji vlastní dílnu. K tomu bylo potřeba začít pronikat i do tajů administrativy, marketingu a dalších oblastí, ale zpětně určitě nelituji. Svou prací navazuji na řemeslnou tradici předanou předcházejícími generacemi, zároveň ji mohu posunovat dál v moderním světe.

 

V roce 2018 přišel další krok novým směrem, a to otevření internetového obchodu. Dlouhodobé zkušenosti s komunikací se zákazníky mě přivedly k myšlence vyjít vstříct všem, kteří mají představu o výrobku, který hledají, ale nenacházejí ho na trhu v odpovídajících barvách nebo barevných kombinacích. V našem obchodě je možné si zvolit různé parametry výrobku nebo si nechat vypálit na výrobek iniciály. A stále jsem schopen uspokojit i velmi náročné zákazníky výrobou čehokoliv i mimo nabídku našeho obchodu.

 

 

KVALITNÍ VÝROBKY Z PRAVÉ KŮŽE VYROBENÉ
V ČESKÉ REPUBLICE!!!

Kdo jsem Kdo jsem Kdo jsem