Košík je prázdný

mala kuze

Použité materiály

Kůže

Pro zhotovení našich výrobků používáme převážně třísločiněné hovězinové usně (zpracovaná kůže), u kterých klademe důraz na vysokou kvalitu vypracování. Přírodně činěný materiál dává vyniknout přirozené kresbě kůže a následně zhotovený výrobek je výborným doplňkem svého majitele. Usně jsou převážně italské a české provenience.

Kování

Nedílným doplňkem většiny výrobků bývá kovová spona, patent či zámeček. Používáme kování kvalitní jak v povrchové úpravě, tak v samotném účelu používání. Jsou zde zastoupeni výrobci převážně italští, čeští, případně další, kteří svou nabídkou splňují vysoký standard.

Podšívky

Používáme podšívky českých výrobců v různých materiálových i barevných variacích. Při výběru preferujeme nevšednost a nápaditost vzorů, které vhodným způsobem doplní výrobek z kůže.

Nitě a další materiály

Pro šité spojování materiálů používáme pevnou, plně syntetickou nit Amann Synton. Nitě mají vysokou stálobarevnost na světle, jsou odolné vůči oděru, vlhkosti a ostatním povětrnostním vlivům. Pro lepené spoje používáme převážně latexová a další vodou ředitelná lepidla, která nezatěžují životní prostředí.

 

 

Použité materiály

Ražba do kůže

Kůže je velmi specifický materiál, který poskytuje možnosti u jiných materiálů nevídané. Jednou z možností je ražba, čímž vznikne originální detail. Razí se pomocí vysokého tlaku a teploty, které způsobí trvalé slisování kůže.

 

Ve standardní nabídce máme běžná česká písmenka a tečky, takže Vám můžeme na výrobek vyrazit iniciály. Ale nemusíme zůstat jen u toho. Je možné nechat vyrobit konkrétní raznici na základě Vašeho nápadu nebo požadavku, a tu na výrobek vyrazit. Klasické využití je ražba loga na reklamní předměty, ale není nutné se omezovat jen tímto. Podívejte se na ukázku níže: